Władca troistości MC w domu upadającym

Ktoś z PTA przy zajawce do horoskopu Toli Mankiewiczówny, który pojawił się na fanpage BH PTA, usiłuje nas przekonać do następującej reguły – jeżeli trzeci władca troistości MC znajduje się w domu upadającym i jest w koniunkcji z gwiazdą Antares, to w trzecim okresie życia kariera takiej osoby dobiega „końca i destrukcji”. W przypadku horoskopu Mankiewiczówny reguła działa, ale czy jest tak w przypadku innych horoskopów? A może to kolejny dowód anegdotyczny, którym posługują się autorzy opisów Bazy Horoskopów PTA. Sprawdźmy to!

1. Luis Buñuel (hiszpański reżyser filmowy i scenarzysta, horoskop, rating AA) – posiada horoskop, w którym trzeci władca troistości Jowisz znajduje się w domu upadającym i jest w koniunkcji z gwiazdą Antares. Jaka była trzecia połowa jego życia? „W 1967 we Francji powstał film Piękność dnia, po którym Buñuel tworzył już wyłącznie w Europie. Wtedy też powstały jego najważniejsze filmy, które uważane są powszechnie za arcydzieła.” (więcej).

2. Jean Carlu (francuski projektant grafiki, horoskop, rating AA) – posiada w swoim horoskopie 3 władcę troistości Jowisza, który znajduje się w domu upadającym i jest w koniunkcji z gwiazdą Antares. W 1956 roku został dyrektorem artystycznym lini lotniczych Air France (więcej).

3. Rock Hudson (amerykański aktor filmowy, horoskop, rating AA) – MC w Raku, a więc trzecim władcą troistości jest Księżyc, który znajduje się w domu upadającym i jest w koniunkcji z gwiazdą Antares. Zmarł w 1985 roku, ale w latach 1984-1985 zdążył jeszcze zagrać w operze mydlanej Dynastia, która była jedną z najpopularniejszych wysokobudżetowych oper mydlanych w historii telewizji amerykańskiej i swoim gatunku (więcej).

Wynika z tego, że ktoś, kto tworzy im opisy, stara się lansować na osobę, w której mocy jest rozstrzyganie o tym, czy Wasza kariera legnie w gruzach, ale przy bliższym przyjrzeniu się regułom, które ta osoba stosuje, widać, że one – delikatnie mówiąc – rozjeżdżają się z tym, co ma miejsce w rzeczywistości.


Komentarz BH PTA do tego tekstu znajduje się na fanpage Astrologia krytycznie.